kadife modasi

Kadife Elbise Trendi

Kış aylarında tercih edilen ve elegan görünümüyle sizleri farklı bir stile büründüren kadife elbiseler, bu sezon uzun ve kısa modelleriyle karşımızda. Rengarenk kadife elbiseler, feminen bir görünümü de sizlere sağlıyor. Kadife elbise giydiğiniz zaman kat kat giyinmekten kaçının. Sade bir tarz yaratın ve ince topuklu ayakkabılarla tamamlayın.

kadife elbise
kadife elbise

Rengarenk Kadife Elbiseler

Bordo, mavi, kırmızı bu yılın moda renkleri. Davetlerde V yakalı ya da kuşaklı kadife elbiseler ile çok çarpıcı bir stil yaratabileceğiniz gibi zarif bir görünüme de kavuşursunuz. Göğüs dekolteli kadife elbise giyecekseniz mutlaka aksesuar olarak tasma kolyelerden takmalısınız. İnce topuklu ayakkabılar ile elbisenizi tamamlayabilirsiniz.

Kısa kadife elbiseden yana terchinizi yaptıysanız sportif şıklığı da yaratabilirsiniz. Kısa modelleri, blazer ceket ya da deri ceket ile kombinleyebilirsiniz.

kadife modasi
kadife modasi

Davetlerde dikkatleri çekmek istiyorsanız kırmızı mini kadife elbise tercih etmelisininiz. Topuklu ve bantlı siyah ayakkabılar ise mini kadife elbiselere yakışacağı gibi farklı bir tarzı da yansıtır.

Kadife elbiseleri, kış ayında, gündüz giymek istiyorsanız, postal ayakkabı ve hırka ile tamamlayabilirsininiz. Sade aksesuar ve minik çantalarla görünümünüze cool bir hava katarsınız. Davetlerde uzun kadife elbise giymeyi seçerseniz mutlaka ön ya da arka kısmında yırtmaç olmasına dikkat edin. Yırtmaç ile daha rahat hareket eder ve ayakkabınızı da göstererek, güzel bir konsept yaratırsınız. Kadife elbise giymeyi seçtiyseniz, ayakkabı ve çantanın aynı renk olmasına dikkat etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir