limon

İstenmeyen Tüyler İçin Bitkisel Çözüm Önerileri

İstenmeyen tüylerden kurtulmak Her kadının Hayallerinden bir tanesi de kadınların genelde bu tüylerden kurtulmak için birçok yola başvururlar özellikle yaz aylarında görsel bir sıkıntı olan bu tüylerden kurtulmak için bazı bitkisel kürler den sizde deneyebilirsiniz bu yazımızda siz değerli okuyucular için istenmeyen tüylere yönelik bitkisel öneriler vereceğiz.

tüy
tüy

Tüyleri Zayıflatın

İstenmeyen tüylerden daha çabuk kurtulabilmek için bazı önlemler alabilirsiniz. Kıl köklerini doğal yollarla zayıflatabilmek elinizde. Verdiğimiz bu tarifleri siz de mutlaka uygulamalısınız.  İlk önerimiz limon kürü. 1 adet limon ile 2 çay kaşığı tuz gerekli malzemelerdir. Bir kaba limonun suyunu sıkın ve üzerine iki çay kaşığı tuzu ekleyip karıştırın.

limon
limon

Ağda yaptıktan hemen sonra bir pamuk yardımıyla bu karışımı tüylerin çıktığı bölgelere özenli bir şekilde sürün. Bu tarifi eğer üç defa uygular iseniz daha sonrasında olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Limon ve tuz kılların köklerine iner ve zayıflamasını sağlar. Yüzünüzde 15 dakika bekletilmeli. Bacak bölgesinde ise iki saat kadar bekletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir