giyinme odası dekoru

Giyinme Odası Dekorasyonu Fikirleri

Son dönemlerin trendi giyinme odaları. Eviniz geniş ve fazla odanız varsa bir odasını rahatlıkla giyinme odası yapabilirsiniz. Yatak odalarını büyük dolaplarla doldurmak istemeyenler için ideal çözüm sağlayan giyinme odaları, dağınıklığı da önlüyor. Yatak odanızın daha düzenli görünmesini sağlıyor.

giyinme odası
giyinme odası

Giyinme Odası Dekorasyonu İpuçları

Yatak odanızdaki kalabalık görünümü engellediği gibi odanın daha ferah hale gelmesini de sağlıyor. Giyinme odasında daha çok depolama alanınız olacağı için tüm kıyafetlerinizi aynı anda görebiliyorsunuz. Rafları ise kendi kullanım isteğinize göre ayarlayıp, işlevselliğini artırabilirsiniz.

Giyinme odasının çok amaçlı kullanabilir ve ütü odası da yapabilirsiniz. Ütülediğiniz kıyafetlerinizi hemen asabilirsiniz. Giyim odası dekorasyonunda çanta, ayakkabı, kıyafet hatta şapka bölümü olmalı. Kemer ve çoraplarınız için çekmecelere bölümler koyabilirsiniz. Kapaksız dolaplar çoğunlukla giyim odalarında tercih edilir. Kolay şekilde istediğiniz kıyafeti ve aksesuarı bulmanızı sağlar.

giyinme odası dekoru
giyinme odası dekoru

Dolap içlerine uzun askı yerleri yapmayı unutmayın. Davet elbiselerinizi ve yazlık uzun elbiselerinizi koyacağınız yer olmalı. Giyim odasında mutlaka boy aynası ve ayakkabınızı giymek için bir tabure ya da koltuk olmalı. Giyim odasında odanın her yerini değerlendirmeli ve boydan boya dolaplar yapmalısınız. Duvar rafları koyabilir ve bu raflara küçük aksesuarlarınızı yerleştirebilirsiniz. Giyim odanızda çekmecelere de bol yer verin. İç kıyafetlerinizin daha düzenli görünmesini sağlar. Giyim odaları, yatak odanızı derli toplu gösterir. Giyim odalarında pencere olmasına dikkat edin. Kıyafetlerinizin hava alması için düzenli havalandırın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir