Zamansız Dekorasyon Stili Wooden

Ahşabın en doğal ve sıcak dokusu ile bürünen muhteşem bir doğa teması ile bütünlenen wooden dekorasyon stili özellikle zamansız dekorasyon stilini tercih edenler için oldukça idealdir. Vintage, modern ya da country dekorasyon stilleri ile yorumlanarak oldukça farklı ve son derece etkileyici bir stilli evinize katabilirsiniz. Wooden dekorasyon özellikle dağ evlerinde sıklıkla rastlanan bir dekorasyon stili olup oldukça sade, samimi ve sıcak bir ortamın yaratıldığı kış dekorasyon stilli olarak bilinir.

Wooden Stili Nasıl Yaratılır?

Ahşabın doğal hali ile hazırlanmış olan mobilyalara toprak renk tonlarının yanı sıra yeşil, beyaz ve gri renk tonları eşlik edebilir. Bunun yanı sıra yünler ile yapılmış olan çeşitli kırlent ve benzeri tekstillin yanında hayvan postları da bu stil içinde yer alabilen dekorasyon parçalarıdır. Metal yüzeylerinde eklenebildiği wooden dekorasyon stilini aynı zamanda vintage, modern ve country dekorasyon stillerinin içinde yer aldığı parçalar ile yorumlayabilirsiniz.

Zamansız dekorasyon stilli olarak bilinen wooden stilini özellikle oturma oda dekorasyonunuz için kullanabilirsiniz. Şömineye sahip olan odalarda oldukça etkili bir sonucun yakalandığı dekorasyon stili kış dekorasyon stili olarak bilinse de diğer dekorasyon stil parçaları ile mevsime uygun hale getirmeniz mümkün. Wooden dekorasyon stilini evinizde en doğru şekilde oluşturmak için ise doğanın ham hali ile oluşan temalar ve doğallık ile ilerlemeniz yeterlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir