Trend Alarmı: Boncuk İşlemeli File Çoraplar!

Modayı ucundan kıyısından takip edenlerin bile gözünden kaçmayan bir trend var ki, file çoraplar… Kısa sürede herkesin beğenisini kazanmayı başaran ve yaşa, boya, kiloya bakmadan giyilmeye devam eden bu çoraplar, şimdi yeni bir boyut kazanıyor. Eteklerin, elbiselerin ve hatta yırtık pantolonların altından keyifle giydiğiniz file çoraplar, artık boncuk detayları ile karşınıza çıkabilir. Biraz daha dikkat çekici, özenmiş ve şık görünmeye önem veriyorsanız, boncuk işlemeli file çoraplara kombinlerinizde mutlaka yer vermelisiniz.

Boncuk İşlemeli File Çorap Nasıl Yapılır?

Boncuk işlemeli file çorap trendine ayak uydurmak istiyorsanız, bunun için yüksek ücretler ödeyerek satın almanıza gerek yok. Zaten bir file çorabınız varsa, bunu çeşitli boncuklarla evde süsleyebilirsiniz. Trend olduğu an bir çorabın bile ne kadar yüksek fiyatlara sahip olduğunu biliyorsunuz. Biraz da cebinizi düşünmeniz gerekirse, file çorabınıza boncuk işlemelerini kendiniz ekleyebilirsiniz.

Çorabınızda görmek istediğiniz boncukları, çorabınızın renginde bir iple fileler üzerine ekleyebilirsiniz. Tabi bunu yaparken biraz özenli çalışmanız gerektiğini unutmayın. Yapacağınız ufak bir iğne hatası çorabın kaçmasına neden olabilir. Filenin kalın kısımlarına denk gelecek şekilde boncukları işleyin ve kullanmaya başlayın. Eğer yırtık pantolonların içinde giyiyorsanız, sadece yırtık kısımlardan görünen alanlara işleme yapabilirsiniz. Bu hem işinizi kolaylaştırır hem de daha şık bir görünüm elde etmenize olanak sağlayabilir. Satın almadan önce evde kendi boncuk işlemeli file çorabınızı yapmayı deneyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir