Sezon Değişikliğinde Ev Dekorasyonunuzda Yapabileceğiniz Bütçeye Uygun 5 Hile

Soğuk aylar, evde rahat dokular ve koyu renk objeleri davet  ederken sıcak aylar daha parlak renkler, cesur desenler ve daha hafif örtüler görme eğilimindedir. Bununla birlikte, evimize sezonluk bir estetik kazandırmak, zaman, enerji ve para gibi kıt kaynaklara sahipseniz her zaman kolay değildir. Neyse ki, evinizi güncellemek düşündüğünüzden çok daha kolay; basit olduğu kadar ekonomik olan bu 5 hile ile kısa sürede alanınızı yenileyebilirsiniz.

  1. Kırlent, Yastık ve Örtülerinizi Değiştirin

Nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız önce oturma odasındaki dekoratif yastıklar ve örtüleri değiştirmeyi düşünün. Bu, tasarımınızı anında yenileyeceğiniz anlamına gelir ve bütçeniz ve hassasiyetleriniz ne olursa olsun, seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı stil ve renk olduğunu unutmayın.

  1. Yatak Takımınızı Güncelleyin

Çok pahalı olması gerekmez, ancak yatak örtüsünü değiştirmek, yeni bir nevresim eklemek ve dekoratif bir veya iki yastık katmak, yepyeni bir yatak odasında olduğunuzu hissettirmek için yeterlidir.

  1. Dolap ve Çekmece Kulplarını Yenileyin

Eklentilerinizi değiştirmek, genel estetiğinizde önemli bir fark yaratabilecek küçük bir güncellemedir. Dolap ve çekmecelerinizdeki pirinç kulpları, parlak metalik olanları ile metalik olanları gold-altın rengi kulplar ile değiştirmek, ummadığınız kadar büyük fark yaratacaktır.

  1. Duvar Aksesuarlarını Tazeleyin

Çoğumuz duvarlara koyduğumuz resimlere veya tablolara bir daha dokunmamak eğilimindedir. Ancak, evinizin stilini güncellemenin kolay yollarını arıyorsanız, kesinlikle farklı (modern veya klasik) aksesuarlar denemelisiniz.

  1. Farklı Bir Halı Serin

Halılar, evinizdeki dekor tonunu ayarlayabilme yeteneğine sahip özel parçalardır. Burada zorunlu kurallar yok, bu nedenle zevkinize uygun benzersiz hissettiren bir halı modeli seçerek istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir