Sana Hep Benden Söz Edecekler Kitap Özeti

Mevsim kitap okumak için ideal ve iklim değişirken, yağmurlar kendini belli eder iken en ideali belki de sıcacık bir battaniyenin altına girip, kendinize iyi gelecek kitapları okumak.

Bizim size bu yazıda önereceğimiz kitap yazının başlığından da anlaşılacağı üzere Sana Hep Benden Söz Edecekler isimli eser.

Kitaba Genel Bakış

Yeni bir kitap bu. 2017 yılında Destek Yayınları tarafından piyasaya sunulan, fiyat yönünden kimseyi zorlamayacak, rahatlıkla okunabilecek bir kitap bu.  Sayfa sayısı da sadece 160. Yani hiçbir açıdan zorlayacak bir yönü yok.

Yazarının adı size ilginç gelebilir, hatta böyle bir yazar ismi olabilir mi diyebilirsiniz zira yazarın adı: Şiir Sokaktadır. İlginç değil mi? Kim olduğunu bilmediğimiz, mahlas kullanan bir insan var karşımızda.

Kitabın diline göre erkek olduğunu tahmin ediyoruz ama belki de bir kadın ve o kendisini tanıtmadıkça biz asla kim olduğunu bilemeyeceğiz. Neden böylesine bir mahlas kullandığını da.

Lakin tüm ezberleri bozan, insanları aşka, klişelere karşı sorgulamaya iten ama bunu ne felsefik ne de Secret tarzında yapan bir yazar karşımızda.

Kısa kısa öykülerden oluşan bu eseri sıkı bir okumayla iki günde rahatça bitirebilirsiniz. Kolayca okuyabilirsiniz. Dili akıcı ve kitap hiçbir noktasında sıkmadığı gibi son derece de akıcı bir şekilde ilerliyor ama her seferinde sizi ters köşe yapıyor. Birbirine benzemeyen, şiirlerle süslenen özel bir eser ve her yaştan insan tarafından okunmayı fazlasıyla hak ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir