mücevher

Gece Kıyafetleri ile Hangi Aksesuarlar Kullanılır

Kadınlar için takılar ve aksesuarlar vazgeçemedikleri birer tutkudur. Ünlü moda tasarımcılarının kadınların bu tutkularını fark etmesiyle birlikte artık günümüzde her türlü giyim tarzı için takılar ve aksesuarlar bulunabilmektedir.

Gündüz vakitleri ve sportif bir stil için takı kullanmak isteyen kadınlar mevzu bahis gece saatleri ve özel davetler olduğu zaman daha farklı seçeneklere yönelebiliyorlar. Son yıllarda ise takılar arasında en popüler olanlar gümüş takılar oluyor.

gece takıları
gece takıları

Boyu uzun olan kadınlar saç modellerini topuz şeklinde kullandıkları zaman uzun ve sarkan görünüme sahip küpeleri gece dışarıya çıkarken giyecekleri kıyafetleri ile birlikte kullanabilirler. Bronz ten rengine sahip kadınların ise taşlı ve sallantılı küpeleri tercih etmeleri gerekebilir.

Zıt Renk Uyumu Yakalamak

Geceleri dışarıya çıkarken takı seçiminizi yapacağınız zaman bir arada, birden fazla takıyı kullanmamaya özen göstermelisiniz. Aynı anda çok fazla takı ve aksesuar kullanmanız göz yorucu bir stil ortaya çıkartmanıza sebep olabilir.

Gece kıyafetleriniz ile şık bir bütünlük yakalayabilmek istiyorsanız her zaman sadelikten yana seçimler yapmanız gerekiyor. Üzerinizdeki renk uyumunu en doğru şekilde yakalayabilmek için ise aksesuarların renk tamamlayıcı özelliklerinden yararlanabilirsiniz.

mücevher
mücevher

Zıt renklerin uyumundan da yararlanmanız gerekebilir. Bu durumda normal kıyafetlerde ortaya çıkabilen beyaz ve siyahın zıtlık uyumuna benzer uyumlardan yararlanabilirsiniz. Gece kıyafetleri ile boynunuza asabileceğiniz şık tasarımlı uzun kolyelerin büyük bir çoğunluğunu da kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir