kutahya-cicekci-1

Feng Shui’ye Göre Enerji Dengeleyen Çiçekler Hangileridir?

Eski Çin felsefesi olan Feng Shui, enerji dengesinin sağlanarak evimizde ya da iş yerimizde bulunan negatif enerjinin atılmasını sağlıyor. Bu inanışa göre enerji dengesinin sağlanması sonrasında ise sağlık, huzur ve akabinde ise maddiyat gibi ön plana çıkabiliyor. Şansı, bereketi, huzuru kazanmak için uygulanan bazı yöntemler bulunuyor. Feng Shui felsefesine göre şans, bereket ve huzuru evlerimize getirecek olan bazı çiçek türleri bulunuyor.

Hangi Çiçek Hangi Enerjiyi Artırır?

Sadece çiçek türü değil Feng Shui felsefesine göre çiçeğin bulunduğu alanda oldukça önemlidir. Bu anlamda bakıldığında yatak odasında tercih edilebilecek olan çiçek oturma odanızda yer alması gereken çiçek türleri farklıdır. Genellikle enerji yoğunluğu açısından oturma odalarında çiçek tercih ediliyor.

kutahya-cicekci-1
kutahya-cicekci-1

Yatak odasında enerjinin dengelenmesi ve romantizmin elde edilebilmesi için Feng Shui felsefesi beyaz karanfili öneriyor. Hoş kokusu ve görselliği ile beyaz karanfile yatak odanızda yer verebilirsiniz. Kütahya Çiçekçi farklı karanfil çeşitlerine yer açarken beyaz karanfil buketlerini de sizlerin beğeninize sunuyor.

Kütahya Çiçekçi ve Geniş Ürün Yelpazesi

Şansın çağrılmasında kırmızının büyüsü kullanılabilirken özellikle güllere de yer verilebiliyor. Aynı zamanda bolluk bereket için Feng Shui lilyum çiçeğine yer veriyor. Krizantem neşe ve sevinç enerjisi sunarken stresten arınmaya yardımcı oluyor. Aynı zamanda orkide ise evde sükuneti ve barışı sağlamakta olup kavgaların azalmasını da sağlıyor. Kütahya Çiçekçi’de Feng Shui felsefesini evinize kazandıracak çiçek çeşitlerini bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir