kot kombini

Daha Genç Gösteren Kıyafetler

Lokman Hekim efsanelere göre ölümsüzlüğün ilacını bulmasına rağmen Mis nehrine düşürdü ve insanlar ölümsüz olmayı şimdilik bir başka bahara erteledi. Ama insanlar öleceğine de inanmak istemiyor ve böyle olunca da insanlar ölümsüz olduğunu düşünerek avunarak yaşlanmaya itina ile karşı durmaya çalışıyorlar.

Ama nasıl ölümsüzlük mümkün değilse, yaşlanmamak da mümkün değil. Henüz kimsenin elinde sihirli bir değnek ama yine de yaşlanmak ya da diğer bir ifade ediş ile yaş almak son derece güzel. Yılların izlerini aynalarda görmek de. Her bir iz bizim yaşanmışlıklarımızın anısı ama olduğundan daha genç görünmek de mümkün.

kot kombini
kot kombini

Üstelik öyle estetik müdahalelere girmeden doğru giyim tarzı ile olduğundan çok daha genç görünebilirsiniz ama elbette bunu da abartmadan ve kendini 17 yaşında sanmadan. Son derece kontrollü olarak.

İşte Birkaç Öneri

Bu konuda en iyi örnek alanında adeta tarih yazan Nebahat Çehre. Kendisi yetmişli yaşlarında olmasına rağmen, oldukça genç görünüyor zira genç görünmenin kodlarını çözmüş durumda.

Öncelikle sade giyinmek gerekiyor. Renk karmaşasından uzak, kişinin kendi ten rengine uyan giysileri olabildiğine yalın ve kokoş olmadan giyinmesi işin püf noktası.

genç gösteren kıyafetler
genç gösteren kıyafetler

Vücudunda yıllar içinde sarkan, deforme olan yerlerini kapatacak, güzel yönlerini ortaya çıkaracak şekilde giyinmesi işin bir diğer püf noktası.

Saç, makyaj ve takı uyumuna da dikkat edilmeli. Röfleli saçlardan itina ile uzak durulmalı ve yine giysilerde çok kasvetli renklerden uzak kalınmalı.

Kot pantolonlu kombinler ise bir yerden sonra doğru kombinler ile kişinin vazgeçilmezi olmalı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir