Büyük Beden Takımlar

Kilo problemi olan kadınların kilolarını kapatma formüllerinde biri de büyük beden takımlar oluyor. Çok geniş bir yelpazede model seçeneği sunan bu takımlar pantolon ve tunikten oluşuyor. Genellikle kumaş olan bu takımlar farklı modellerde ve farklı renklerde tasarlanıyor.

Tuniğin yanında gömlek ve pantolon, ceket ve pantolon gibi takımlar da vardır. Ancak genellikle tesettürlü kadınlar, bu takımları tercih ettikleri için tunik ve pantolon takım modelleri daha fazla kullanılıyor diyebiliriz. Genellikle aynı tonlarda olan, alt ve üst şeklinde satılan modellerde üst parçanın geniş ve salaş olması nedeniyle hem sorunlu bölgeleriniz kapanıyor hem de modern bir görünüm sağlıyor.

Büyük Beden Takım Modelleri

Günümüzde çok fazla kullanılmaya başlayan takımlar, kumaştan ziyade keten de olabiliyor. Beyaz, pembe, bej, mavi gibi renklerde kullanılan ve üzerine uzun bir kolye ile çok güzel bir tarz yaratmaya olanak sağlayan büyük beden takımlar ile siz de tarzınızı oluşturabilirsiniz. Bu modellerin salaş olanları da vardır ve dökümlü şekilde görünürler. Genellikle kolye ile satılırlar var koyu renkler başta olmak üzere birçok renkte üretilir.

Nasıl Seçilir?

Rengini hem tarzınıza hem de cilt tonlarınıza göre seçeceğiniz farklı çeşitteki takımlardan, model seçerken de vücut tipinize uygun olanı seçmelisiniz. Esmer kadınlara en fazla yakışan renkler pembe, turuncu gibi canlı renklerdir. Bunun yanında beyaz ve mavi de yine koyu renk saçlara ve ten rengine sahip olan kadınlarda çok şık duruyor diyebiliriz.

Açık tenliyseniz bej renkleri, toprak rengi, siyah, açık şeftali gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Modellerde pantolonların geniş kesimleri olmakla birlikte farklı genişlikte ve farklı kumaşlarda pantolonlarla da takım oluşturulabiliyor. Bu modeller yırtmaçlı veya üst parçası düğmeli de olabiliyor.

Aynı zamanda gömlek veya tunikler farklı uzunlukta oluyor. İster diz altı ister diz üstü boyutlarda seçeceğiniz üst parçayı güzel pantolonlarla da kombinleyebilirsiniz. Viskon pantolonlu takımlardan, denim pantolonlara birçok model arasından tarzınıza en çok uyanı tercih edebilirsiniz. Eğer tunik pantolon takım alacaksanız takacağınız eşarba da uyumlu olması önemlidir. https://www.allday.com.tr/buyuk-beden-takimlar sitesinden büyük beden takımlar için hizmet alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir