Keten Papilio Bomonti Projesi Özellikleri

İstanbul semtlerinde yaşanan hızlı değişim pek çok farklı semtin belirli dönemlerde ön plana çıkmasını sağlıyor. Geçtiğimiz yıllarda Nişantaşı, Beşiktaş, Suadiye ve Cihangir gibi alanlarda izlenen bu değişimler günümüzde Şişli bölgesine doğru kaymış durumda. Yatırımcılar artık Bomonti bölgesine büyük bir konut yatırımı yapmayı tercih ediyorlar.

Daire Özellikleri Neler?

Lansmanı geçtiğimiz yılın son çeyreğinde yapılan Keten Papilio Bomonti projesi, 6 katlı tek bir bloktan oluşuyor. Tek blok içerisinde 30 adet daire ve 7 adet dükkan yer alıyor. Binanın dış cephe kısmı ise adeta bir tuval gibi tasarlanmış. Estetik bir iç ve dış görünüme sahip olan daireler özellikle estetiğe önem verenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

gayir-menkul

30 adet olan dairelerin 68 ve 165 metrekare aralığında değişen alanları var. Keten Papilio Bomonti projesindeki dükkanlar da yerleşim yerlerine göre 50 ile 160 metrekarelik alan içerisinde bulunuyor. Bloklar içerisinde aynı zamanda güvenlik kamerası, kameralar, kapalı otopark ve 1 adet de fitness merkezi yer alıyor.

Tarihi Dokuyu Bozmayan Yapılar

Bomonti’nin tarihi dokusunu bozmadan inşa edilen Keten Papilio Bomonti projesi, insanlara lüks daireler sunuyor. Kent hayatından kopamayan ve şehre yakın yerlerde oturmak isteyenlerin tercihi olan bu projenin daire fiyatları şimdilik tam olarak bilinmiyor. Ancak en düşük daire fiyatının 650.000 TL olacağı söyleniyor. Fiyatlar taleplere göre farklılık gösterebilecek.

Yorum Bırak