Bedeninize İyi Davranın: Organik Meyve

“Küçük kasabaya yerleşip kendi meyveni sebzeni yetiştirmek, organik beslenmek” fikri birçok insanın hayallerini süslüyor. Bunun sebebi yediğimiz besinlerin nasıl kimyasallarla beslendiğinin farkında olmamız ve bundan rahatsızlık duymamız. Doğal AVM organik meyveleriyle bu konuda size yardımcı oluyor. Organik beslenmeye başlamak için işi gücü bırakıp meyve yetiştirmeye başlamayı beklemenize gerek yok. Organik beslenmenin önemi gün geçtikçe artmakta. Çünkü beslenme ihtiyacı arttıkça üretimin hızlı olması için besin maddelerin pek çok kimyasal ilaç enjekte ediliyor. Bu da beslenme şeklimizin bizi git gide zehirlediğini gösteriyor. Yalnızca besin maddeleri de değil. Gündelik hayatta kullandığımız her şeyde kimyasal madde olması sağlığımızda ciddi hasarlar meydana getirmektedir. Doğal AVM organik sertifikalı ürünleri sayesinde bedeninize hak ettiği değeri göstermeniz için fırsat sunuyor.

Organik Meyveler Daha Mı Pahalı?

Organik meyvelerin fiyatlarının biraz daha yüksek olduğu söylenebilir. Ancak “organik” adı altında aldatmaca yapanlara denk gelmezseniz ciddi yüksek rakamlarla karşılaşmayacağınızı söyleyebiliriz. Doğal AVM taze meyveleri en uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. Market meyveleriyle organik meyveler arasındaki fiyat farkının sebeplerini şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Doğal tohum ve doğal gübre kullanıldığından üretimin yavaş olması
  • Organik gübre ve ilaçların daha yüksek fiyatlara satılması
  • Tarım aracı kullanılmadığı için işçiliğin pahalı olması
  • Tarlada daha önceden kimyasal kullanıldıysa toprağın temizlenmesi için 5 yıla kadar bekleme gerekliliği
  • Organik ürün sertifikası için ödenen sertifika ücreti

Bu sebeplerden dolayı organik meyvede fiyat farkı görülebilmektedir. Ancak doğru yerden alışveriş yaptığınız sürece organik meyve ile beslenmeyi alışkanlık haline getirmeniz maliyetli ve zahmetli olmayacaktır. Doğal AVM organik meyveleri size uygun fiyat ve hızlı teslimat ile sunmaktadır.

Doğal AVM İle Organik Beslenme

Doğal AVM’nin web sitesine https://www.dogalavm.com/taze-meyve adresi üzerinden erişip hemen organik meyve siparişi verebilirsiniz. Tüm ürünleri sertifikalı olan Doğal AVM müşteri memnuniyetine büyük önem verdiğinden fiyatlar, ürün seçenekleri, teslimat ve ödeme koşulları tamamen müşteri odaklı olarak belirlenmiştir. Sunduğu güvenli ve kaliteli hizmet sayesinde Doğal AVM, organik ürün sektöründe öne çıkan firmalardan birisidir.

Yorum Bırak